• Mindaugo g. 27, Vilnius
  • + 370 699 77177
Sviestuvas PRANDINA GONG_S3_02

Sviestuvas PRANDINA GONG_S3_02

Šis italų prekės ženklas interjero apšvietimo dizaino srityje tapo žinomas 1982 metais. Kompanijos filosofija – paprastumas,  atpažįstamumas, funkcionalumas, kokybė ir individualumas kuriant ne tik produktą, bet ir pakuotės dizainą, organizuojant darbo aplinką, bendradarbiaujant su Italijos ir kitų šalių partneriais. Pūsto stiklo šviestuvai yra kompanijos pasididžiavimas. Tradicinė stiklo pūtimo technika pasirinkta neatsitiktinai ir puoselėjama iki šių dienų. Kiekvienas šviestuvas yra unikalus, net patys nuostabiausi meistrai negali pagaminti dviejų vienodų gaubtų. Todėl tam tikros žymės, atsiradę gaubto tekstūroje arba nevienodas stiklo storis – tai ne defektai, bet unikalūs vienetiniai rankų darbo kūriniai. Tuo yra pagrįstai didžiuojamasi. Stiklas – viena iš pagrindinių kompanijos atpažįstamumo ypatybių, tačiau šiandien nuosekliai dirbama ir su kitokiomis medžiagomis, aktyviai bendradarbiaujama su varinių ar nerūdijančio plieno detalių gamintojais, manufaktūromis.

Sviestuvas PRANDINA TIARA_S5_04

Sviestuvas PRANDINA TIARA_S5_04

Siekiama, kad kiekviena šviestuvo detalė būtų ne tik kokybiška, bet ir atpažįstama kaip  šios šeimos dalis. PRANDINA šviestuvų dizainą kuria Italijos ir kitų šalių menininkai, dizaineriai, todėl, išlaikydama ženklui būdingas lakoniškas klasikines formas, kompanija nuolat gali rinkai pasiūlyti originalių sprendimų.Dėl puikiai suderintų šviestuvuose klasikinių bei šiuolaikiškų formų ir naujausių technologinių sprendimų pritaikymo, kompanijos gaminiai sėkmingai parduodami ir „apsigyvena” viešosiose erdvėse: viešbučiuose, restoranuose/baruose, prekybinėse, komercinėse erdvėse, parodų salėse, biuruose, etc.

Sviestuvas PRANDINA LEMBO_W1_01

Sviestuvas PRANDINA LEMBO_W1_01

Ne mažiau dėmesio skiriama ir specialiems projektams, darbams, kurių kataloguose nerasime. Individualūs užsakymai atliekami  nepriekaištingai ir yra kompanijos pasididžiavimas. Daugiau apie PRANDINA: www.prandina.it