• Mindaugo g. 27, Vilnius
  • + 370 699 77177

Apšvietimo dizainas

Kas yra apšvietimo dizainas?

Apibūdinti galima  labai paprastai: tai procesas, kurio metu sukuriama vidaus patalpų arba pastato išorės apšvietimo koncepcija. Ją sukurti gali pats klientas arba jo architektas. Idėja gali gimti tariantis kartu.

Nesvarbu, ar objektas yra sukuriamas, renovuojamas ar tik dekoruojamas, visuomet reikia tik tam projektui skirtos individualios idėjos. Vidaus arba išorės apšvietimo darbams: nedideliam butui ar privačiam namui arba visuomeninės paskirties objektui (bažnyčios vidaus, parko, prekybos centro ...) reikės emocijos, kuri sušildo arba nuteikia oficialiai, prislopina arba išryškina, teatralizuoja, pralinksmina arba nuramina... Tai yra apšvietimo dizaino pradžia.

Tačiau vėlesniuose darbų etapuose bus sunku išsiversti be apšvietimo profesionalų.

Daugiau skaitykite čia

Pavyzdiai

Kas kuria apšvietimo dizainą?

Tai sritis, kurioje draugiškai darbuojasi architektas ir apšvietimo technikas. Vienas kuria meną, kitas jį realizuoja, pasitelkęs tikslius techninius brėžinius ir specialiąsias žinias . Labai svarbu tai, kad salonas gali pasiūlyti profesionalią abiejų sričių specialistų, t. y. komandos, paslaugą. Tačiau, jeigu reikalinga tik viena iš jų, tarkime, techninis pasiūlymas arba tik architekto konsultacija ir projektas, tai taip pat atliekama kruopščiai ir profesionaliai.

Patartina pasinaudoti abiejų paslaugomis.

Daugiau apie apšvietimo dizainą ir jo projektavimą skaitykite čia 

Pavyzdžiai

Ką dar svarbu žinoti kalbant apie  apšvietimo dizainą?

Kai girdime žodį dizainas, pirmiausiai pagalvojame apie gražunegražu, bet yra ir kita svarbi šios paslaugos pusė — apšvietimo funkcionalumas. Gražu yra tai, kas komfortiška ir ekonomiška.

Be profesionalių apšvietimo dizaino ir projektavimo patarimų grožį sukurti bus sunkiau.

Rūpimą klausimą galima užduoti internetu. Tačiau esant galimybei maloniai kviečiame užsukti į mūsų saloną pasitarti  dominančiais klausimais.